Czas na podróż!  Wyruszamy z sześciolatkami wyposażeni w radość, ciekawość, samodzielność i kreatywność. Ta wyjątkowa podróż zabierze dzieci w świat liter i cyfr, kreatywnej zabawy i twórczej ekspresji. Prawdziwy podróżnik wie, że jasny cel jest ważny - a jest nim dotarcie do szkoły z nowymi umiejętnościami. Sama podróż jednak jest równie istotna - uczy wytrwałości, zaradności, logicznego myślenia i pokazuje, jak ważne jest to, by mieć relację z przyjaciółmi wokół siebie.

Główne cele Klubu: przygotowanie dzieci do startu szkolnego, bazowanie na mocnych stronach, wprowadzenie do nauki czytania i pisania, nauka współpracy w grupie, wzmacnianie samodzielności, podróże małe i duże – wyjścia, warsztaty, doświadczanie działania żywego Boga i relacji z Nim.

W Klubie Podróżników najważniejsze są:

• radość,
  • odkrywanie nowych lądów - swoich nowych umiejętności oraz świata na zewnątrz,
  • badanie, obserwowanie, wyciąganie wniosków,
  • poznawanie liter, cyfr, przygotowanie do pisania,
  • szukanie swoich mocnych stron,
  • współpraca w grupie, relacje,
  • świadomość własnych możliwości,
  • odwaga, samodzielność, pasja,
  • ćwiczenie cierpliwości i umiejętności realizacji celu,
  • doświadczanie relacji z żywym Bogiem i pogłębianie wiedzy o Biblii.

SŁOWO DLA PODRÓŻNIKA: Jezus mu odpowiedział: „Ja jestem drogą, prawdą i życiem.”                 J 14:6

Kolor przewodni Klubu –  czerwony – kolor igły kompasu wskazującej cel, kolor ognia, pasji, energii, mocy, działania, symbol – kompas (kierunek, podróż, cel, orientacja, wyprawa)

WYCHOWAWCA KLUBU PODRÓŻNIKÓW – pani Marta Małysz/ pani Marta :)