Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentAdmirorGallery has a deprecated constructor in /home/dawid/public_html/przedszkole-dawid.pl/plugins/content/admirorgallery/admirorgallery.php on line 19

Niepubliczne Przedszkole "Dawid" jest placówką chrześcijańską i częścią zespołu chrześcijańskich placówek im. Króla Dawida w Poznaniu. Organem prowadzącym przedszkole jest Wielkopolskie Stowarzyszenie Edukacyjne, pod którego skrzydłami działają także: Chrześcijańska Szkoła Podstawowa oraz Gimnazjum im. Króla Dawida w Poznaniu. Wszystkie placówki znajdują się w tym samym budynku. Dzieci kończące nasze przedszkole najczęściej rozpoczynają naukę w Szkole Podstawowej im. Króla Dawida.  

Niepubliczne Przedszkole "Dawid" w Poznaniu to istniejąca od 10 lat chrześcijańska placówka wychowawcza. Szanując różnorodność tradycji kościelnych i teologicznych wspieramy rozwój dzieci z wielu wspólnot chrześcijańskich, budując na wspólnym fundamencie osoby Jezusa Chrystusa i Jego Słowa. 

Jesteśmy unikalną placówką w Wielkopolsce, która umożliwia edukację w oparciu o chrześcijańskie wartości przez dzieci z różnych wyznań chrześcijańskich. Zarówno dzieci, rodzice, jak i kadra są przykładem tego, że Chrześcijanie mogą współpracować w jedności ku dobrym celom, jakim jest wychowanie młodego pokolenia.