Co nas wyróżnia?

Edukacja chrześcijańska - łączymy treści edukacyjne z treściami biblijnymi, każdy dzień zaczynamy od modlitwy i rozważania Słowa Bożego, oraz prowadzimy:

Rodzinne uwielbienie - co piątek, w godzinach porannych razem z dziećmi zapraszamy rodziców do wspólnego uwielbienia Pana Boga oraz rozważania Słowa Bożego, prowadzonego przez wychowawców przedszkolnych. Każde uwielbienie jest wyjątkowe, poznajemy na nich Słowo naprawdę różnymi zmysłami. Raz w tygodniu, wszystkie grupy przedszkolne (klasa "0" uczestniczy w uwielbieniach szkolnych).

"Śpiewaj jak Dawid" - są to warsztaty uwielbienia  na których dzieci poznają i śpiewają pieśni chwalące Boga
- 2 dni w tygodniu (grupy 3,4,5 lat).

Zniżki dla rodzin wielodzietnych (już na drugie dziecko).

Małe grupy, oraz indywidualnie podejście do dziecka

W ramach pakietu cenowego oferujemy:

Warsztaty w pracowni ceramicznej - raz w tygodniu wszystkie grupy (każda grupa oddzielnie).

Spotkania z żywą tradycją tradycją - są to zajęcia w których trakcie dzieci odkrywają tradycje i zwyczaje własnego otoczenia. Dzieci poznają na nich różne tańce i zabawy ludowe, tradycje regionalne, spotykają się z zaproszonymi gośćmi - artystami sztuki ludowej,
oraz w ramach tych zajęć odbywają się wyjścia do muzeum i wycieczki w celu poznania "żywej tradycji".
3 razy w tygodniu, wszystkie grupy przedszkolne (klasa "0" oddzielnie).

Angielski - dwa dni w tygodniu dla grupy 3l, 4l a trzy dni w tygodniu dla grupy 5l i "0".

Rytmika - dwa dni w tygodniu wszystkie grupy (każda grupa oddzielnie).

Niemiecki - zabawy z językiem niemieckim, raz w tygodniu dla chętnych - (dwie grupy podział wiekowy 3,4 i 5,6 lat).

Wyżywienie:

W naszym przedszkolu dzieci jedzą 4 posiłki - śniadanie, przekąskę, obiad i podwieczorek.

Śniadanie, przekąskę oraz podwieczorek zapewniają rodzice.

Istnieje możliwość zamówienia obiadów cateringowych - przygotowanych przez firmę Maxxim Catering, dziecko ma również możliwość przyniesienia własnego obiadu z domu.