Zakończyliśmy realizację projektu sfinansowanego w ramach programu Erasmus+. Pozwolił on naszej kadrze doskonalić kompetencje językowe oraz zdobywać nowe umiejętności w zakresie nauczania języków obcych. Dzięki temu nasi podopieczni uczą się nie tylko języka angielskiego, ale poprzez zabawę mogą poznawać również inne języki obce: niemiecki, hiszpański, francuski.

W ramach projektu powstała bezpłatna publikacja "Przewodnik po metodach nauczania języków obcych". Zachęcamy do jej pobierania, zapoznania się z nią i owocnego wykorzystywania.

Kliknij, aby pobrać --> Przewodnik metodyczny dla nauczycieli języków obcych

Tytuł projektu: "Podniesienie kompetencji metodycznych i językowych nauczycieli języków obcych i nauczycieli przedszkola jako droga rozwoju umiejętności komunikacyjnych dzieci w wieku od 3 do 5 lat w przedszkolu o profilu językowym"

Czas trwania projektu: 01.12.2014 - 30.11.2016

Program: Erasmus+